= Menu Asistence při nehodě obrázek telefonního sluchátka246 097 285 Klubový servis obrázek telefonního sluchátka734 510 530 Klubový portál

Řešení škod:
rychle, férově, klubově

Víme, jak je nepříjemné, když se něco stane. Bereme jako náš závazek vyřešit vše efektivně, vstřícně a bez zbytečného papírování.

  • Členům plníme v 99 % případů

    Široké krytí a jednoduché podmínky našich pojištění nedávají prostor ke spekulacím. Nevymlouváme se na výluky a místo placení právníků raději platíme škody. Na rozdíl od korporátních pojišťoven totiž nemáme důvod neoprávněně krátit výplaty škod.

  • Vstřícně a se zdravým rozumem

    Při vyřizování pojistné události dáváme přednost zdravému rozumu před formalitami a normálnímu jazyku před pojišťováckou hantýrkou. Proces má samozřejmě své náležitosti, považujeme ale za slušné vám v náročné situaci podat pomocnou ruku.

  • Pohodlně i z vašeho mobilu

    Řešení pojistných případů svěřujeme do rukou spolehlivého partnera, společnosti AXA Assistance, která je v této oblasti jedničkou na českém trhu. Její služby jsou dobře dostupné po celé republice a škodu jí můžete nahlásit jednoduše po telefonu nebo e-mailem.

 

Zkušenosti našich členů

 

Našim závazkům dostojíme. Ať je škoda sebevětší

Pro případ extrémních škod máme stejně jako většina českých pojišťoven sjednané zajištění (pojištění pojišťovny) u renomovaných světových zajišťoven. Při škodě na povinném ručení za 20, 50 i 300 milionů by za námi vždy šlo „jen“ 9 milionů, na což bohatě stačí náš vlastní kapitál. Zbytek by šel právě od našich zajišťoven. Schopnost dostát našim závazkům navíc podléhá neustálému dohledu České národní banky.