= Menu Asistence při nehodě obrázek telefonního sluchátka246 097 285 Klubový servis obrázek telefonního sluchátka734 510 530 Klubový portál

Spolupracujeme

 

Pokud jste v naší nabídce pojištění nenašli to, které potřebujete, můžete využít služeb naší dceřiné společnosti PK EXTRA. Na základě vašich přání a požadavků vám pomůže vybrat a sjednat například podnikatelské nebo životní pojištění u jiné pojišťovny.

Zajištění

Zajistná ochrana nám dává jistotu, že jsme schopni se vypořádat i s velkými škodami a dostát tak všem závazkům vůči klientům. Zajistný program PRVNÍ KLUBOVÉ je umístěn u předních světových zajišťoven, se sídlem v Německu a Švýcarsku, s ratingem (dle agentury Standard & Poor's) A a vyšším. Vedoucím zajistitelem na programu je společnost Hannover Re s ratingem AA-.

AXA ASSISTANCE

Vyřízení pojistných událostí a technickou asistenci pro nás vykonává AXA ASSISTANCE CZ, s. r. o. Tato společnost je jedním z největších poskytovatelů těchto služeb v Evropě. Proto nás nezaskočí nehoda v noci ani v sobotu nebo třeba v Chorvatsku.