= Menu Asistence při nehodě obrázek telefonního sluchátka246 097 285 Klubový servis obrázek telefonního sluchátka734 510 530 Klubový portál

O nás

PRVNÍ KLUBOVÁ pojišťovna představuje návrat k původnímu smyslu pojištění, s kterým začali majitelé lodí ve středověké Itálii. Lidé, kteří se znali a důvěřovali si, vložili peníze do společné pokladny. Když se některé lodi nebo nákladu něco stalo, dostal majitel škodu řádně zaplacenou. Zbylé peníze si ostatní majitelé lodí rozdělili. A právě k tomuto principu se hlásí i PRVNÍ KLUBOVÁ.

Proč to děláme?

Na fungování současných korporátních pojišťoven nám čím dál víc vadilo, že velkou část vybraných peněz spolyká jejich drahý provoz nebo odměny akcionářům. Chtěli jsme vytvořit systém, v kterém peníze budou opravdu pomáhat těm, kteří to potřebují. Proto vznikla PRVNÍ KLUBOVÁ.

– Marek Orawski, Lubomír Bušek a Miroslav Matocha, zakladatelé PRVNÍ KLUBOVÉ

Kdo za námi stojí

PRVNÍ KLUBOVÁ pojišťovna je ryze česká. Má český kapitál a veškeré finanční toky probíhají v České republice. Nic neodtéká do zahraničí ani do nejasných vlastnických struktur.

Tým

Další členové týmu (zadní řada zleva): Daniel Vašek (klubový servis), Petra Zachová (týmová asistentka), Pavel Charvát (klubový servis), Šimon Orawski (IT), Karolina Huzanová (klubový servis), Miroslav Matocha (zajištění), Jana Pospíšilová (klubový servis), Radka Fabiánová (klubový servis), Roman Sznapka (produkty), Michal Mencl (IT), Jaroslav Budiš (klubový servis), Veronika Solimanová (finance), Tereza Kopsová (klubový servis), Petr Klimeš (interní audit)

Zakladatelé

Lubomír Bušek

Miroslav Matocha

Marek Orawski

Finanční investor

RSJ Investments

Fond založený v roce 2010 spravuje prostředky společníků a partnerů RSJ, a. s., o objemu více než 3 miliardy korun. To PRVNÍ KLUBOVÉ pojišťovně zajišťuje finanční stabilitu.

více

Technologický partner

AIS Software

IT společnost, která se od svého vzniku (1995) zaměřuje na tvorbu provozních informačních systémů pro komerční pojišťovny a má v tomto oboru na trhu České republiky vedoucí postavení.

více