POMÁHÁME SPOLU Pomozte centru Elim Opava tím, že se pojistíte

S pojištěním v PRVNÍ KLUBOVÉ můžete pomáhat. Jak?

PRVNÍ KLUBOVÁ je jiná. Je to jediná pojišťovna, která každoročně vrací lidem peníze, které jí na konci roku zbudou po výplatě škod.

Nové členy přijímá na pozvání. Členové Klubovky, kteří pozvou další lidi, jsou za jejich bezeškodní průběh každý rok odměněni. Pokud přijmete pozvání od centra Elim Opava, poputuje tato odměna za ním. A vy tak přispějete na její činnost, aniž byste cokoli připláceli z vlastních peněz.

Vyhrávají všichni

 • Co získáte vy?

  -1-
  Všechny výhody peer-to-peer pojištění: bytelné pojistky za rozumnou cenu, férové podmínky, možnost zvát další přátele a tím si snižovat cenu vlastních pojistek.

  - 2 -
  Pokud nemáte daný rok škodu, stejně jako u ostatních členů Klubovky se vrací část pojistného zpět – 2/3 vám a 1/3 tomu, kdo vás pozval, v tomto případě centrum Elim.

 • Co získá centrum Elim?

  -1-
  Jednorázový příspěvek 500 korun od PRVNÍ KLUBOVÉ za každého nového člena, který se k pojišťovně připojil přes tuto stránku (tzn. pozvalo ho centrum Elim Opava).

  - 2 -
  Každoroční odměnu za bezeškodní průběh pojistek členů, kteří přišli do pojišťovny přes centrum Elim Opava (1/3 této odměny jde centru Elim, 2/3 každému pojištěnému).

 • Co získá PRVNÍ KLUBOVÁ?

  -1-
  Rozšíření o další slušné lidi. Je dokázáno (a ukazuje to i škodní průběh Klubovky), že zodpovědný přístup lidí snižuje škody a tím zlevňuje pojistné (členům se vrací více peněz).

  - 2 -
  Nové šiřitele své myšlenky. Žádná reklama ani agenti neudělají tolik, jako spokojení zákazníci. Pro celou komunitu je nejvýhodnější, když si lidé o pojišťovně řeknou mezi sebou.

Klubovka a centrum Elim mají společný cíl

Pojištění je ve své podstatě podobné charitě: lidé se skládají na pomoc někomu, koho postihlo neštěstí. Jen na rozdíl od charity dávají prostředky do fondu předem. Díky spolupráci Klubovky a centra Elim získává pojištění další rozměr – kromě základní ochrany zdraví a majetku navíc odteď i pomáhá.

 • Chcete vědět více?

  Nenašli jste odpovědi na své dotazy? Zanechte nám kontakt, ozveme se vám a vaše dotazy zodpovíme.

   

  Požádat o info

 • Chcete začít pomáhat?

  Přijměte pozvání centra Elim Opava, začněte využívat výhody peer-to-peer pojišťovny a tím jednoduše pomáhat.

   

  PŘIPOJTE SE

Kdo je PRVNÍ KLUBOVÁ a v čem je peer-to-peer pojištění jiné:

 • Lidi se jistí s lidmi a šetří na tom

  Náš princip zlevňuje pojistné. Základní sazby patří k nejlevnějším na trhu. Navíc, když se vám vyhnou škody, část pojistného se vám vrací.

 • Online. Jednoduše. Srozumitelně.

  Už žádné chození na pobočky, žádné zbytečné papírování. Jasné a důkladné pojistky. U nás vše vyřešíte online pár kliknutími myši.

 • Smysluplně

  Vaše peníze pomáhají lidem v nesnázích, aby jindy pomohly peníze ostatních vám. Pojištění je opět projevem solidarity, a nikoli nástrojem zisku korporace.

„Posláním Klubovky je pomáhat lidem v obtížných okamžicích jejich životů. V tom jsou si naše mise a mise centra Elim Opava podobné, proto nás těší, že mu můžeme pomoci v rozvoji jeho činnosti.“

– Marek Orawski, zakladatel PRVNÍ KLUBOVÉ

„Pomáháme rodinám s dětmi, aby byl jejich život kvalitnější a šťastnější. Podporujeme lidi, kteří se dostali do tíživé situace. V tomto nastavení se s Klubovkou shodujeme. Zapojení do projektu Pomáháme spolu je další cestou k získávání financí na dobré věci.“

– Ivo Vaněček, ředitel Elim Opava, o. p. s.

Nejčastější dotazy

Kolik přesně peněz půjde díky pojištění centru Elim Opava?

Kdy centrum Elim peníze dostane?

Díky čemu si může PRVNÍ KLUBOVÁ takovou podporu neziskovek dovolit? Nebudou jí peníze chybět jinde?

 • Chcete vědět více?

  Nenašli jste odpovědi na své dotazy? Zanechte nám kontakt, ozveme se vám a vaše dotazy zodpovíme.

   

  Požádat o info

 • Chcete začít pomáhat?

  Přijměte pozvání centra Elim Opava, začněte využívat výhody peer-to-peer pojišťovny a tím jednoduše pomáhat.

   

  PŘIPOJTE SE