POMÁHÁME DIAKONII CB Podpořte dobrou věc jednoduše tím, že se pojistíte

Jak to funguje

PRVNÍ KLUBOVÁ je jiná. Je to jediná pojišťovna vracející lidem peníze, které jí na konci roku zbudou po výplatě škod.

Nové členy přijímá na pozvání. Členové Klubovky, kteří pozvou další lidi, jsou za jejich bezeškodní průběh každý rok odměněni. Pokud se k pojišťovně připojíte prostřednictvím odkazu níže na této stránce, dostane tuto odměnu Diakonie Církve bratrské. A vy tak pomůžete jejím sociálním projektům, aniž byste cokoli připláceli z vlastních peněz.

Proč pojišťovna podporuje Diakonii?

Pojištění je ve své podstatě podobné charitě: lidé se skládají na pomoc někomu, koho postihlo neštěstí. Jen na rozdíl od charity dávají prostředky do fondu předem. Díky tomuto projektu získává pojištění další rozměr – kromě základní ochrany zdraví a majetku navíc odteď i pomáhá.

 • Co získáte vy?

  -1-
  Všechny výhody peer-to-peer pojištění: bytelné pojistky za rozumnou cenu, férové podmínky, možnost zvát další přátele a tím si snižovat cenu vlastních pojistek.

  - 2 -
  Pokud nemáte daný rok škodu, stejně jako u ostatních členů Klubovky se vrací část pojistného zpět – 2/3 vám a 1/3 tomu, kdo vás pozval, v tomto případě Diakonii Církve bratrské.

 • Co získá Diakonie CB?

  -1-
  Jednorázový příspěvek 500 korun od PRVNÍ KLUBOVÉ za každého nového člena, který se k pojišťovně připojil přes tuto stránku (tzn. pozvala ho Diakonie Církve bratrské).

  - 2 -
  Každoroční odměnu za bezeškodní průběh pojistek členů, kteří přišli do pojišťovny přes Diakonii CB (1/3 této odměny jde diakonii, 2/3 každému pojištěnému).

 • Co získá PRVNÍ KLUBOVÁ?

  -1-
  Rozšíření o další slušné lidi. Je dokázáno (a ukazuje to i škodní průběh Klubovky), že zodpovědný přístup lidí snižuje škody a tím zlevňuje pojistné (členům se vrací více peněz).

  - 2 -
  Nové šiřitele své myšlenky. Žádná reklama ani agenti neudělají tolik, jako spokojení zákazníci. Pro celou komunitu je nejvýhodnější, když si lidé o pojišťovně řeknou mezi sebou.

 • Chcete vědět více?

  Nenašli jste odpovědi na své dotazy? Zanechte nám kontakt, ozveme se vám a vaše dotazy zodpovíme.

  Požádat o info

 • Chcete začít pomáhat?

  Začněte využívat výhody peer-to-peer pojišťovny a zároveň jednoduše pomáhat Diakonii Církve bratrské.

  PŘIPOJTE SE

Kdo je PRVNÍ KLUBOVÁ a v čem je peer-to-peer pojištění jiné:

 • Lidi se jistí s lidmi a šetří na tom

  Náš princip zlevňuje pojistné. Základní sazby patří k nejlevnějším na trhu. Navíc, když se vám vyhnou škody, část pojistného se vám vrací.

 • Online. Jednoduše. Srozumitelně.

  Už žádné chození na pobočky, žádné zbytečné papírování. Jasné a důkladné pojistky. U nás vše vyřešíte online pár kliknutími myši.

 • Smysluplně

  Vaše peníze pomáhají lidem v nesnázích, aby jindy pomohly peníze ostatních vám. Pojištění je opět projevem solidarity, a nikoli nástrojem zisku korporace.

„Princip Klubovky je o tom, že ti, co mají štěstí, podporují ty, co ho zrovna neměli. Podpora Diakonie Církve bratrské tak přirozeně navazuje na poslání, které máme jako pojišťovna.“

– Marek Orawski, zakladatel PRVNÍ KLUBOVÉ

„PRVNÍ KLUBOVÁ pojišťovna je sociálně odpovědnou firmou, a proto přirozeně hledá další možnosti pro podporu i neziskového sektoru. Děkujeme, že Diakonie Církve bratrské může být jednou z organizací zapojených do tohoto projektu.“

– Michaela Veselá, ředitelka Diakonie Církve bratrské

Nejčastější dotazy

Kolik přesně peněz půjde díky pojištění Diakonii Církve bratrské?

Kdy Diakonie Církve bratrské peníze dostane?

Díky čemu si může PRVNÍ KLUBOVÁ takovou podporu neziskovek dovolit? Nebudou jí peníze chybět jinde?

 • Chcete vědět více?

  Nenašli jste odpovědi na své dotazy? Zanechte nám kontakt, ozveme se vám a vaše dotazy zodpovíme.

  Požádat o info

 • Chcete začít pomáhat?

  Začněte využívat výhody peer-to-peer pojišťovny a zároveň jednoduše pomáhat Diakonii Církve bratrské.

  PŘIPOJTE SE