= Menu Asistence při nehodě obrázek telefonního sluchátka246 097 285 Klubový servis obrázek telefonního sluchátka734 510 530 Klubový portál

Klubový kurýr - Vážný úraz? Nemáte-li pojištění, převrátí život vám i vašim blízkým

MAGAZÍN PRVNÍ KLUBOVÉ, POJIŠŤOVNY PRO PŘÁTELE A JEJICH PŘÁTELE.

Vážný úraz? Nemáte-li pojištění, převrátí život vám i vašim blízkým

To, zda si sjednáte úrazové pojištění, není jen osobní rozhodnutí. Vážný úraz vstupuje do života celé rodiny a může zásadně ovlivnit její fungování.

Určitě už jste také zažili ten moment, kdy Vám nějaká informace změnila způsob nahlížení na svět. Mně se to stalo u úrazového pojištění.

Jako řada lidí jsem si dlouho myslel, že to, jestli si sjednám úrazové pojištění, je jen moje věc. Jenže to není pravda – vážný úraz vstupuje do života celé rodiny a může ho převrátit naruby.

Pokud se vám stane malér a nemáte úrazové pojištění, budou peníze spotřebované na léčbu a další náklady (speciální pomůcky, úpravy bytu apod.) chybět ve vašem rodinném rozpočtu. K tomu je třeba připočíst ještě výpadek příjmů nebo jejich dlouhodobé snížení. Stručně řečeno pro dlouhodobé fungování potřebujete v takové situaci miliony, o čemž píšeme v jiném článku na Klubovém kurýru.

S kvalitním pojištěním máte v případě úrazu jistotu, že vám zbude dost prostředků na další důležité položky. Ať už to je vzdělání vašich dětí, nutné rekonstrukce bydlení, nebo třeba rodinná dovolená.

Proč tedy lidé se sjednáním úrazového pojištění někdy váhají? Některé odradí cena, jiní mají pocit, že jeho sjednání je příliš složité.

Obě tyto překážky jsme v Klubovce odstranili. Za pár stokorun měsíčně – což je méně než havarijní pojištění osobního auta – máte s naším úrazovým pojištěním při vážných úrazech nadstandardně vysoké plnění. A vše zvládnete jednoduše naklikat během pár minut!

Podívejte se na podrobnosti!

Zodpovědných lidí, kteří si sjednávají kvalitní úrazové pojistky, protože nechtějí zůstat ostatním „na krku“, naštěstí přibývá. Doufám, že k nim bude patřit i většina členů Klubovky.

Marek Orawski |