= Menu Asistence při nehodě obrázek telefonního sluchátka246 097 285 Klubový servis obrázek telefonního sluchátka734 510 530 Klubový portál

Klubový kurýr - Smysluplné úrazové pojištění? U PKP samozřejmostí!

MAGAZÍN PRVNÍ KLUBOVÉ, POJIŠŤOVNY PRO PŘÁTELE A JEJICH PŘÁTELE.

Smysluplné úrazové pojištění? U PKP samozřejmostí!

Jak vypadá úrazové pojištění, které chrání před opravdovým malérem?

Korporátní pojišťovny v případě pojištění vážných úrazů často selhávají. V PKP na to jdeme jinak. Rozhodli jsme se zaměřit na podstatu úrazového pojištění a finanční pomoc poskytovat tam, kde je skutečně potřeba. Jak to funguje v praxi?

Většinu pojistných událostí, s nimiž se pojišťovny v případě úrazového pojištění potýkají, tvoří drobné úrazy bez trvalých následků a s krátkou dobou léčení. Tyto úrazy nijak neohrožují finanční stabilitu klientů. Velké pojišťovny však tyto drobné události započítávají do výše pojistného.

Neplýtváme, jistíme

První klubová pojišťovna se rozhodla opustit od bolestného a namísto plýtvání penězi na drobná poranění šetří finance pojištěných pro případ skutečného neštěstí. Je tak schopna své členy řádně zajistit v případě vážného úrazu, aniž by musel klient platit neadekvátně vysoké pojistné. Z toho důvodu vyplácíme odškodné až od 70. dne doby léčení, kompenzaci od nás však získáte za každý den od počátku úrazu zpětně ve výši sjednaného denního odškodnění .  Od 101. dne se vyplácená částka zdvojnásobuje, po 181. dni obdržíte dokonce čtyřnásobek.

Pokud dojde k trvalé újmě následkem úrazu, můžete očekávat vyšší plnění. Výplatu odškodnění za trvalé následky vyplácíme od 25% tělesného poškození. V takové míře totiž tělesné postižení výrazně snižuje kvalitu života. K trvalým následkům máte možnost rovněž připojistit riziko smrti  úrazem pro osoby starší 18 let.

Transparentní přístup

    Úrazové pojištění si u nás můžete jednoduše sjednat online. Jelikož si zakládáme na transparentnosti přístupu a jasných podmínkách  pro své členy, můžete si klidně hned teď na stránce úrazového pojištění pomocí naší kalkulačky spočítat, kolik by vás pojištění na vybranou částku stálo.

PRVNÍ KLUBOVÁ |