= Menu Asistence při nehodě obrázek telefonního sluchátka246 097 285 Klubový servis obrázek telefonního sluchátka734 510 530 Klubový portál

Klubový kurýr - Proč jsme součástí projektu Slušná firma?

MAGAZÍN PRVNÍ KLUBOVÉ, POJIŠŤOVNY PRO PŘÁTELE A JEJICH PŘÁTELE.

Proč jsme součástí projektu Slušná firma?

Stejně jako zakladatelé této iniciativy si myslíme, že slušnost by měla být základní hodnotou podnikání.

Slušné firmy jsou ty, které dělají smysluplné věci a přinášejí svou činností užitek ostatním. Smysl jejich fungování se neomezuje jen na maximalizaci zisku. Ten pro ně totiž není cílem, ale prostředkem k dalšímu rozvoji.

V kodexu Slušných firem se dále dočtete, že podstatný je pro ně vztah s vlastními zaměstnanci, kterým vytvářejí prostředí pro smysluplnou seberealizaci. Samozřejmostí je odpovědnost a férový přístup vůči zákazníkům.

Těší nás, že autoři projektu ocenili přístup Klubovky a dovolili nám zařadit se po bok dalších projektů vyznávajících podobné hodnoty jako my. PRVNÍ KLUBOVOU jsme zakládali s cílem vrátit pojištění zpět k hodnotám, jako jsou solidarita, vzájemnost či slušnost. Na rozdíl od klasických pojišťoven jsme s našimi členy na stejné lodi – spravujeme společné prostředky a dělíme se o peníze, které zbudou na konci roku po výplatách škod.

Jak konkrétně se hodnoty Slušných firem odrážejí u Klubovky?

Podívejte se na PRINCIP FUNGOVÁNÍ

PRVNÍ KLUBOVÁ |