= Menu Asistence při nehodě obrázek telefonního sluchátka246 097 285 Klubový servis obrázek telefonního sluchátka734 510 530 Klubový portál

Klubový kurýr - Máme za sebou dobrý rok, mezi členy jsme rozdělili 40 % pojistného

MAGAZÍN PRVNÍ KLUBOVÉ, POJIŠŤOVNY PRO PŘÁTELE A JEJICH PŘÁTELE.

Máme za sebou dobrý rok, mezi členy jsme rozdělili 40 % pojistného

Rok 2016 ověřil, že peer-to-peer model funguje! Měli jsme jen málo škod a ve společném banku tak zbylo dost peněz.

Výsledky za první kompletní rok provozu nám dělají radost. Díky příznivému škodnímu průběhu jsme 40 % z částky vybrané na pojistném v roce 2016 rozdělili zpět našim členům.

Pojďme se na to podívat podrobněji. Takto vypadalo v roce 2016 hospodaření s vybranými penězi (jen pro připomenutí – v PRVNÍ KLUBOVÉ si na provozní náklady bereme 17 % ze zaslouženého pojistného):

Hodnota bodu vyšla velmi příznivých 14,04 Kč. Co to znamená pro naše členy?

Zaprvé: Každý, kdo loni neměl škodu, získal zpět 28 % z částky, kterou za pojištění zaplatil. Kdo navíc během roku už někoho pozval, mohl díky přátelským bodům dostat zpět i přes 50 % zaplacené částky.

Množství přátelských bodů záleží na počtu přátel a pojištění, které si sjednali (přehledně v naší bodové kalkulačce). Ale jen pro představu: pokud by si váš přítel ve stejnou dobu jako vy sjednal stejné pojištění (a ani jeden z vás neměl škodu), dosáhl by v roce 2016 váš podíl na zisku 42 % toho, co jste za rok 2016 zaplatili.

Podíl na klubovém zisku mohou členové využít na pokrytí pojistného pro další roky, na uzavření nové pojistky, případně je převést na jiného člena klubu.

Doufáme, že i rok 2017 bude stejně příznivý!

PRVNÍ KLUBOVÁ |