= Menu Asistence při nehodě obrázek telefonního sluchátka246 097 285 Klubový servis obrázek telefonního sluchátka734 510 530 Klubový portál

Klubový kurýr - Další milník za námi. Přečtěte si rozhovor s naší 10.000 členkou

MAGAZÍN PRVNÍ KLUBOVÉ, POJIŠŤOVNY PRO PŘÁTELE A JEJICH PŘÁTELE.

Další milník za námi. Přečtěte si rozhovor s naší 10.000 členkou

Začátkem března předal zakladatel Klubovky Marek Orawski jubilejní člence Denise Jeníkové malou pozornost. Při té příležitosti jsme se zeptali na pár otázek.

Zakladatel Klubovky Marek Orawski s 10.000 členkou Denisou Jeníkovou

Deniso, stala jste naší jubilejní členkou s krásným číslem 10 000! Gratulujeme k výhře cestovního pojištění na rok zdarma pro vás a vašeho partnera, cestovní tašky Rains a Prosecca na oslavení výhry. Máte radost?

Mám obrovskou radost. Nemám štěstí na výhry, ale tentokrát vyšlo něco, co jsem vůbec nečekala, a vlastně jsem o tom, že je možné něco vyhrát, ani nevěděla.

Jak jste se o Klubovce a jejím pojištění vůbec dozvěděla a co se vám na ní líbí?

O Klubovce jsem se dozvěděla od své známé, která tam má pojištěná dvě auta. Vysvětlila mi fungování této netradiční pojišťovny i to, jak se odlišuje od klasických korporátů.

Líbí se mi především možnost dostat zpět část zaplacených peněz za pojistky. Podle toho, co jsem si zatím zkusila naklikat online, to výrazně sníží mé náklady.

Také mě potěšila možnost vyfotit mobilem starou smlouvu a nechat si podle toho udělat novou nabídku, aniž bych kamkoli chodila. Tomu říkám moderní fungování!

Vyhrála jste cestovní pojištění pro sebe a partnera na rok zdarma. Kam se chcete podívat?

Cestujeme s manželem rádi. Možná letos ještě stihneme nějaké Alpy a v létě určitě moře v Řecku. Na podzim chceme vyzkoušet víkend v Římě nebo Londýně. Naším snem je strávit pár týdnů v New Yorku.

Prozradíte nám, jaká je vaše profese?

Jsem vystudovaná dentální hygienistka a pracuji v soukromé stomatologické ordinaci společně se svými rodiči. Začala jsem ale cítit stereotyp, a tak jsem se rozhodla pokračovat ve studiu a doplnit si vzdělání všeobecné zdravotní sestry.

Takže byste se ráda vydala jiným směrem?

Doplnění vzdělání cítím vlastně jako nutnost. Mým snem ale je mít vlastní kavárnu, tak uvidíme, jestli se mi podaří zkombinovat všechna moje přání.

Co ráda děláte ve volném čase?

Kromě studia při práci, které mi nyní zabírá hodně času, ráda trávím čas se svými přáteli nebo něco dobrého uvařím. Začala jsem zase hodně cvičit, a tak mi na konci intenzivního dne moc energie nezbývá. Jako odpočinek většinou volím dobrý film se sklenkou vína.

Děkujeme za rozhovor, a ať se vám všechna vaše přání splní!

PRVNÍ KLUBOVÁ |