= Menu Asistence při nehodě obrázek telefonního sluchátka246 097 285 Klubový servis obrázek telefonního sluchátka734 510 530 Klubový portál

Klubový kurýr - 5 důvodů, proč si sjednat pojištění online

MAGAZÍN PRVNÍ KLUBOVÉ, POJIŠŤOVNY PRO PŘÁTELE A JEJICH PŘÁTELE.

5 důvodů, proč si sjednat pojištění online

Vyřešte vše kolem pojištění z pohodlí vašeho domova

Mnoho lidí přistupuje ke sjednávání jakýchkoliv závazků online cestou s předsudky, ne-li přímo obavami. Natož pak v případě pojištění. Proto vám rádi představíme hned 5 benefitů tohoto způsobu vyřízení, které vás přesvědčí, že online řešení šetří nejen váš čas, ale i vaši peněženku.

1. Úspora času

Čas. Jeho hodnotu nejvíce vnímají právě ti, kteří jej nemají a snaží se ušetřit každou minutu. Online vyřízení pojištění je jednou z cest, jak ušetřit nejen pár sekund, nýbrž celých hodin. Nemusíte totiž cestovat na pobočku, následně čekat, než na vás přijde řada, na vytištění potřebných formulářů a nemusíte zdlouhavě pracovnici či pracovníkovi pojišťovny vysvětlovat, proč jste přišli a co chcete.

U PRVNÍ KLUBOVÉ pojišťovny vám stačí několik kliků, celá cesta je jednoduchá, přehledná, transparentní a jasná. Pojištění si u nás můžete zřídit klidně i v pyžamu z postele. Jsme pro!

2. Pohodlí

Online sjednání pojištění je pohodlné. A to nejen proto, že si je můžete vyřídit z domova. Komfortní je celý proces. Nemusíte se omezovat na otevírací dobu pobočky pojišťovny. Nemusíte se stresovat, jestli vše stihnete během polední pauzy v práci. Nemusíte si zřízení pojištění plánovat dlouho dopředu. Nemusíte shánět hlídání pro děti. Stačí počkat, až večer usnou, v klidu si sednout k počítači, nerušeně si projít formuláře, aniž by se na vás z druhé strany stolu díval pár očí zástupce pojišťovny a bezděky na vás vyvíjel tlak.

3. Šetrnost vůči životnímu prostředí

Napadlo vás někdy, kolik papíru padne za oběť formulářům? Jen za vaše vlastní dokumenty to jistě budou desítky kil. Vyřízení elektronickou formou problém s plýtváním papírem řeší. Všechna data jsou okamžitě zaznamenána, kam mají, aniž by kvůli nim musel být zbytečně pokácen jediný strom.

4. Nižší náklady

Kolik stojí pouhé sjednání pojištění? Do jeho ceny se promítne nájem prostor pojišťovny, mzda člověka, jenž je vám při vyřizování k dispozici, dále něco stojí materiál – papír, inkoust… Připočtěte si k tomu náklady na vaši dopravu na půdu dané instituce i čas, který jste mohli investovat mnohem výhodněji. V PKP vám můžeme nabídnout pojištění za ceny srovnatelné s konkurencí a zároveň vám na konci roku vyplácet odměny. Odměny se týkají členů, kterým se v průběhu roku nestane žádná škoda. O tom, jak to funguje, si můžete více přečíst na našich stránkách.

5. Pořízení pouze vybraného produktu

Kolikrát se vám už stalo, že jste přišli do banky či pojišťovny pro jeden jediný produkt a odešli minimálně s jedním navíc, o jehož pořízení jste vůbec nestáli, nebo jste se aspoň dlouhé minuty snažili přesvědčit zástupce společnosti, že nic dalšího skutečně nepotřebujete? To se vám při online sjednání pojištění nestane. Dostanete jen to, co reálně požadujete.

PRVNÍ KLUBOVÁ |