= Menu Asistence při nehodě obrázek telefonního sluchátka246 097 285 Klubový servis obrázek telefonního sluchátka734 510 530 Klubový portál

Likvidační proces

Nastala škoda! To je situace, která prověřuje vztahy. Teď je na tahu pojišťovna, aby splnila svoje závazky vůči poškozeným – zlikvidovat škody rychle, férově a klubově.

Neškrtíme výplaty škod

V tomhle se projevuje hlavní rozdíl mezi Klubovkou a korporátními pojišťovnami. Peníze zbylé po výplatě škod nepatří pojišťovně, ale jdou zpátky členům klubu (více na Jak to funguje). Kdybychom škrtili výplatu škod, stejně bychom na tom nevydělali.

Rychle a pohodlně: klidně i z mobilu

Vše vyřídíte jednoduše online přes likvidační portál nebo po telefonu a po e-mailu. Bez zbytečných průtahů a nutnosti někam nosit stohy papírů. Pokud už potřebujete návštěvu likvidátora, náš likvidační partner má pobočky po celé republice a není od vás daleko.

Vstřícně

Při posuzování škody dáváme přednost zdravému rozumu a dobré vůli před nejrůznějšími formalitami. Chceme, abyste v Klubovce rádi zůstali i po zkušenosti s řešením škody. Máme na paměti, že od nás můžete klidně druhý den odejít se všemi svými pojistkami.