O nás

PRVNÍ KLUBOVÁ pojišťovna představuje návrat k původnímu smyslu pojištění, s kterým začali majitelé lodí ve středověké Itálii. Lidé, kteří se znali a důvěřovali si, vložili peníze do společné pokladny. Když se některé lodi nebo nákladu něco stalo, dostal majitel škodu řádně zaplacenou. Zbylé peníze si ostatní majitelé lodí rozdělili. A právě k tomuto principu se hlásí i PRVNÍ KLUBOVÁ.

Kdo za námi stojí

PRVNÍ KLUBOVÁ pojišťovna je ryze česká. Má český kapitál a veškeré finanční toky probíhají v České republice. Nic neodtéká do zahraničí ani do nejasných vlastnických struktur.

Tým

Další členové týmu (zadní řada zleva): Daniel Vašek (klubový servis), Šimon Orawski (IT), Karolína Huzanová (klubový servis), Miroslav Matocha (zajištění), Dagmar Průšková (klubový servis), Roman Sznapka (produkty), Aneta Kubínová (klubový servis), Michal Mencl (IT), Veronika Solimanová (finance), Petr Klimeš (interní audit)

Zakladatelé

Lubomír Bušek

Miroslav Matocha

Marek Orawski

Finanční investor

RSJ Investments

Fond založený v roce 2010 spravuje prostředky společníků a partnerů RSJ, a. s., o objemu více než 3 miliardy korun. To PRVNÍ KLUBOVÉ pojišťovně zajišťuje finanční stabilitu.

více

Technologický partner

AIS Software

IT společnost, která se od svého vzniku (1995) zaměřuje na tvorbu provozních informačních systémů pro komerční pojišťovny a má v tomto oboru na trhu České republiky vedoucí postavení.

více
= Menu Asistence při nehodě 246 097 285 Klubový portál