Jak se ke Klubovce připojit

Protože jsme klubová pojišťovna, je pro sjednávání pojistek potřeba stát se naším členem. Proč? Budujeme solidární společenství lidí, kteří spolu sdílejí rizika. Chceme, aby příchod k nám nebyl anonymní a aby se co nejvíce členů navzájem znalo. Ale nebojte se, není to nic těžkého.

Pokud znáte někoho, kdo už je členem PRVNÍ KLUBOVÉ a mohl by vás pozvat, požádejte ho, ať vám přes náš Klubový portál pošle pozvánku. Pozvánka vám dorazí e-mailem. Po jejím potvrzení a vyplnění pár údajů se automaticky stanete členem.

Neznáte nikoho, kdo by vás pozval?
Nevadí, pomůžeme vám pozvánku získat

Prosíme o vyplnění několika údajů. Ozveme se vám a v rychlosti vás provedeme celým procesem.

Chcete se připojit? Nebo více informací?

Dejte nám vědět, jak vás můžeme kontaktovat.
Pomůžeme vám vyřídit členství a probereme vaše konkrétní požadavky.

Jak vám můžeme pomoci?

Proč máme členství?

Budujeme solidární společenství lidí, kteří spolu sdílejí rizika. Chceme, aby příchod k nám nebyl anonymní a aby se co nejvíce členů navzájem znalo.

 

Podpora pro členy

Možnost zvát přátele

Jako člen můžete do pojišťovny zvát své přátele. Pokud se jim vyhnou škody, zvýší vaši úsporu. Každoročně. Začít zvát můžete i před uzavřením vaší první pojistky.

Pomoc s převodem pojistek

Převod pojistných smluv od vaší stávající pojišťovny nemusí být jednoduchý. Pojišťovny staví do cesty všelijaké administrativní komplikace. Našim členům nabízíme pomoc s jejich zvládnutím.

= Menu Asistence při nehodě 246 097 285 Klubový portál